10 zajímavých způsobů, jak využít rohy vašeho domu

Rohy stěn jsou jednou z nejvíce opomíjených oblastí doma, pokud jde o styling nebo zdobení interiérů. I když přemýšlíte o výzdobě oblasti, skončíte umístěním rostliny nebo velké lampy. Existuje však několik dalších způsobů, jak zajímavým způsobem ozdobit rohy.

Vytvořte knihovnu

Máte obrovskou hromadu knih a plánujete je uložit na jednom místě? Použijte roh. Vytvořte si závěsnou knihovnu nebo polici ve tvaru L, abyste mohli svou sbírku knih vystavit v této mini knihovně.

Zastrčte postel pod schodiště

Máte-li mezonetový byt se schodištěm uvnitř, využijte rohový prostor pod ním umístěním postele. Velikost postele bude záviset na velikosti dostupné plochy. Tuto postel můžete dokonce využít jako svou útulnou osobní zónu k posezení u šálku kávy nebo knihy.

Prostor pro skříňky v kuchyni

Rohy v kuchyni většinou zůstávají nevyužité. Tyto rohy můžete použít k umístění přizpůsobených skříní a přidání úložného prostoru do vaší modulární kuchyně.

Umístěte malou skříň

Máte-li dostatek místa v jednom z rohů vašeho domova , vytvořte si malou skříň, kam si věci uložíte. Můžete to snadno udělat instalací šatní tyče mezi dvě rohové stěny.

Vytvořte si mini kancelář

Pokud potřebujete vytvořit mini kancelář u vás doma a nepodařilo se vám to, protože si myslíte, že není dostatek místa, zamyslete se znovu! Máte rohy. Použijte jeden z nich ve svém pokoji k vytvoření mini kanceláře instalací pracovní stanice ve tvaru L. Můžete si také pořídit skříňku pro uložení vašich souborů a dalších kancelářských potřeb.

Váš mini bar

Proměňte roh vašeho obývacího prostoru na mini bar. Roh může být velmi užitečný pro uložení vašich oblíbených nápojů ve vinotéce.

Vytvořte si posezení

Pokud chcete ve svém pokoji přidat více místa k sezení, ale chybí vám prostor pro další nábytek, použijte rohy. Můžete si buď pořídit pohovku ve tvaru L, nebo si ponechat dvě křesla a využít plochu jako místo k sezení.

Pořiďte si nástěnné police

Tradičním způsobem, jak vytvořit rohy, je instalace nástěnných polic. Lze je použít k umístění knih, dekorativních a jiných artefaktů a okamžitě rozzáří roh.

Zavěste houpací síť

Dalším zajímavým způsobem, jak vytvořit kouzlo s těmito rohy, je zavěšení houpací sítě. Pomůže vám nejen vhodně využít prostor, ale také dodá stylový kvocient výzdobě vašeho pokoje.

Vytvořte fotografickou stěnu

K tomu, abyste si domů pořídili svou oblíbenou fotostěnu, nepotřebujete velkou stěnu. Použijte roh jako svou galerii zavěšením svých nejlepších obrázků nebo umění v různých velikostech rámu. Můžete ji také použít jako svou rodinnou zeď umístěním obrázků svého rodokmenu.