Dřevěné obklady ze starých lodí dodají vašemu interiéru jedinečné kouzlo

V současné době se stále více rozšiřuje zájem o lodní mozaiky vyrobené ze dřeva exotických lodí Dálného Východu. Ty mají svůj příběh a díky němu i sběratelskou hodnotu. Kromě toho je staré lodní dřevo dokonale suché.

Na koho se obrátit?

Dřevěné obklady ze starých lodí nabízí společnost SHOPWOOD. Můžete tak být majitelem kousku Thajska, Malajsie nebo Číny. Svým výrobkům společnost propůjčuje originalitu, kvalitní materiály a silný příběh. Každý kousek mozaiky je jedinečný a dokonale vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Společnost se vyzná v práci s recyklovanými druhy materiálu. Díky tomu využívá dřevo starých lodí, které si zachovává svoji kvalitu a nezapomenutelnou atmosféru.

Postup výroby

Zruční truhláři vyrážejí do přístavů, kde rozebírají vysloužilé lodě a vybírají z nich ty nejvíce zajímavé kousky dřeva. Jim pak vdechnou nový život. Nádherné dřevěné mozaiky si tak můžete pořídit i k vám domů.

Široký výběr naleznete na webu drdlik.cz.

Jaké výhody nabízejí dřevěné obklady?

Jedná se o velmi snadný způsobu obkladů na zeď. Nepotřebujete vrtat, hřebíky ani šroubky. Jedná se o produkt čistě ekologického charakteru. Nabízí výraznou přírodní barvu a strukturu dřeva. Snadno se čistí a udržuje v čistotě. Má dlouhou životnost. Poskytuje dokonalé zvukové i tepelné izolační vlastnosti a v neposlední řadě se jedná o dřevo, které má svůj vlastní příběh.

Kde použít dřevěné obklady?

Obkladové panely vyrobené společností SHIPWOOD můžete použít do interiéru. Jsou vhodnou volbou do obývacího nebo dětského pokoje. Můžete je umístit do chodby nebo do ložnice. Jsou však vhodné i do prostor veřejných. Dokonale se budou vyjímat třeba v restauraci, v obchodě, ozdobí stěny hotelu, recepce nebo kavárny. Můžete je instalovat do kanceláře nebo pracovny.

Nejsou vhodné do prostředí, kde je vlho, ani pro venkovní využití.