Dům na klíč? Ideální volba

Jak fungují domy na klíč? A proč je pro vás právě tento typ stavby tím pravým ořechovým? Domy na klíč, ať zděné nebo dřevostavby, mají hned několik předností.

O nic se nemusíte starat

Abyste získali alespoň malý přehled o tom, co to domy na klíč jsou, zadejte si do internetového vyhledávače například `domy na klíč Olomouc` nebo `zděné domy na klíč Olomouc`. Olomouc samozřejmě vyměňte za jakékoliv jiné město, ve kterém žijete nebo pracujete. Následně se můžete podívat na společnosti, které domy na klíč realizují a na jejichž stránkách najdete také ukázky již zrealizovaných domů.

Domy na klíč mají několik výhod, tou bezpochyby největší je, že se sami nemusíte vůbec o nic starat. Jen specializované firmě, která se těmito projekty zabývá, sdělíte své představy a teoreticky máte hotovo. Firma zařídí projekt i samotnou realizaci stavby. Pak už vám jen předá klíče od vašeho nového domova.

Přijdete do hotového

Domy na klíč také samozřejmě čítají i realizaci střechy, fasády, oken nebo dveří a dokonce i vytápění, výmalbu atd. Proto můžete ihned začít bydlet. Jednou z firem, která se domy na klíč zabývá, je Lignakon. Na jejích stránkách najdete i takzvané typizované domy, které vám pomohou lépe se zorientovat v tom, jak váš vysněný dům může vypadat. Kromě toho Lignakon:

  • rekonstruuje domy
  • realizuje zahradní stavby
  • projektuje stavby
  • pomůže vám stavbu zafinancovat

Zrealizuje stavbu od projektu až po kolaudaci

Firma Lignakon spolupracuje s renomovanou projekční kanceláří, a proto je schopná realizovat stavbu od počátečního projektu až po závěrečnou kolaudaci. Napište nebo zavolejte do firmy a získejte nezávaznou cenovou nabídku. Poté už se můžete sejít s projektanty a probrat všechny představy osobně. A za pár měsíců bydlíte ve vlastním. Anebo si nechte postavit chatu nebo chaloupku či třeba zahradní domek.