Nevíte si rady s výběrem stínící techniky? Poradíme vám

Plánujete pořízení stínící techniky? Něco takového by se nemělo brát na lehkou váhu. Zaprvé, výběr kvalitní stínící techniky vám může zajistit, že vám bude správně sloužit i desítky let. Zadruhé, jde o výrazný prvek v interiéru a je proto důležité, aby dobře ladil s okolním vybavením. Rozhodně není dobré koupit levnou stínící techniku v prvním obchodě, na který narazíte. Vybírejte tento sortiment tam, kde mu rozumí. Skvělou volbou je specializovaný eshop Zebra-ehop.cz, který vám nabídne stylovou stínící techniku v mnoha podobách.

Znáte plissé rolety?

Některým lidem vadí, když se stínění skládá z jednotlivých lamel, protože jsou mezi nimi mezery, které mohou propouštět světlo a může přes ně být vidět. Skvělou volbou jsou plissé rolety. Jedná se o rolety, které jsou vyrobené z plisované látky, tedy z jednoho kusu látky, který je vytvarovaný tak, že se do sebe skládá jako harmonika. Tyto rolety můžete stahovat nejen směrem nahoru, ale také směrem dolu. Mžete tak tedy zastínit potřebnou část okna. Na webu je můžete nejen pořídit v mnoha provedeních, ale také se dozvíte, jak zaměřit plissé rolety.

A co římské rolety?

Římské rolety jsou populární u všech, kteří mají rádi závěsy, ale zároveň by chtěli rolety. Zatímco běžné rolety se navíjejí a jsou tvořeny často lamelami, římské rolety jsou jiné. Jsou tvořeny látkou, která se skládá. Lze je instalovat do zdi i do stropu a po instalaci vypadají úchvatně. Jejich barvu si můžete vybrat z mnoha možností, aby skvěle ladila s vaším vybavením interiéru. Jsou z polozatemňovací tkaniny a čím tmavší tkaninu si vyberete, tím větší stínění vám zajistí.

Rolety Den a Noc nikdy nezklamou

Velké popularity se dočkaly rolety DEN a NOC. Zdobí stále více interiérů a krásné jsou jak z pohledu uvnitř, tak i zvenku. Jsou tvořeny látkou, která má na sobě průsvitné a neprůsvitné pruhy. Překrýváním těchto pruhů lze dosáhnout regulace světla a také soukromí. Jejich ovládání je velmi snadné a po instalaci vypadají krásně v každém interiéru. Rolety Den a NOC si můžete v eshopu vybírat v provedení MINI / KOMPLET / MAXI. Liší se rozměry i způsobem montáže. Pokud vás zajímá více informací, neváhejte eshop navštívit třeba ještě dnes a vybrat si takové stínění, které bude pro váš domov ideální.