Party stany mají mnoho využití

Jaro je tady a k jarním a letním měsícům neodmyslitelně patří pořádání venkovních akcí. Svatby, městské slavnosti, koncerty, festivaly, sportovní akce – to jsou jen některé z událostí, na nichž se můžete během jarních a letních měsíců ocitnout. Party stany jsou neodmyslitenou součástí takových akcí. Kromě standardního nákupu je stále více oblíbený pronájem stanů.

Ochrana před počasím

Ačkoli jsou letní měsíce plné slunečních dní, které všichni toužebně očekáváme, při pořádání venkovních akcí je nutné zajistit příjemný chládek, kde si mohou hosté a návštěvníci odpočinout, v klidu vypít osvěžující nápoj či jen tak posedět.

Party stany však nechrání jen před horkým sluncem, ale také také před letním deštěm. I když může být letní deštík osvěžující, většina z nás netouží trávit čas určený k zábavě v promočeném oblečení.

Různé typy party stanů

Pokud potřebujete párty stan pro vaši akci, budete muset nejprve zvážit oblast, kde bude stan postaven. Například betonový povrch je méně vhodný než než travnatý povrch.

Pokud patříte mezi pravidelné pořadatele venkovních akcí je v pro vás vhodnější využít prodej stanů.

Ovšem v ojedinělých případech, nejčastěji to bývá svatba, je využíván pronájem party stanů. Vzhledem k tomu, že svatby se nestávají často, většina lidí by raději pronajala stan, než aby si ho koupila. Když se stany používají pro něco častějšího, než je příležitostná událost nebo svatba, lidé jsou více nakloněni koupit párty stan místo toho, aby si ho pronajali.

Party stany jsou k dostání v různých barvách a provedeních, ale bílá barva patří mezi nejobvyklejší. Typ stanu, který bude použit pro párty, musí být vybrán s ohledem na počasí. Pokud se párty bude konat v létě, nejčastější jsou stany bez bočnice. Tyto párty stany pro letní večírky jsou obvykle postaveny pouze s horní částí stanu a nezbytnými středovými a stěnovými tyčemi.

Z různých typů party stanů, ať už určených k prodeji či k pronájmu, můžete vybírat na tentino.cz.