Preferujete kvalitu? Zvolte nábytek z masivního dřeva a oceli

Chtěli byste mít v interiéru nábytek, který se po několika letech začne rozpadat? Zajisté ne. Pořízení nábytku z dřevotřísky se může zdát jako úspora peněz, ale jelikož je potřeba ho vždy po letech vyměňovat, je mnohem výhodnější sáhnout po takovém nábytku, který vydrží celé generace. V minulosti se nedělal v továrnách, ale ručně a tato tradice pokračuje dodnes. V tuzemsku se ručně vyrábí kvalitní nábytek z masivního dubového dřeva a oceli. Jedná se o nábytek, který je nezničitelný, úchvatně vypadá a bude vám sloužit celý život.

Objevte ručně vyráběný nábytek Woodbee

Woodbee je industriální nábytek české výroby. Nábytek vyrábí rodinná firma a používá k tomu výhradně masivní dřevo a ocel. Má vlastní design nábytku, který skvěle zapadá do tradičních i moderních interiérů. Jak už zřejmě tušíte, nábytek z masivu a oceli je velmi pevný a odolný, snese nemalou zátěž a rozhodně ho jen tak nezničíte. Veškerý industriální nábytek je vám k dispozici na webu woodbee.cz. Vše je vyráběno ručně a precizně. Dřevěné části jsou z dubového dřeva ošetřeného olejem. Tato kombinace zajistí dubovému povrchu skvělý vzhled a také maximální ochranu před poškozením. Ocelová konstrukce je z kvalitní oceli, která je svařená a poté vybroušená do posledního detailu. Ocel je ošetřena pomocí práškové komaxitové barvy. Nábytek Woodbee je velmi stabilní a snadno rozebiratelný. Vyrábí se s ohledem na to, aby vydržel celé generace.

Zajímá vás výroba konferenčního stolku? Na webu woodbee.cz si můžete vybírat z hotového nábytku nebo si můžete nechat nábytek vyrobit na míru. Z hotového nábytku se vám nabízí jídelní stoly, konferenční stoly, police, hodiny, vysoké stolky, nízké stolky, věšáky, němý sluha, knihovny, TV stolky a ocelové podnože. Nabídka je široká a pokud toužíte po skutečně kvalitním nábytku, zajisté si ze široké nabídky vyberete.