Stavba montované haly: Je rychlá a jednoduchá

O tom, že jsou montované haly skvělou volbou, není pochyb. Jedním z důvodů je cena, dalším pak kvalita, ale také jejich velice rychlá stavba. Jestliže vás zajímá, jak bude výstavba vypadat i ve vašem případě, provedeme vás celým procesem v následujících řádcích.

Před stavbou

Celý proces začíná setkáním obou stran, kde stavební společnost s klientem probere jeho požadavky. Na jejich základě pak vytvoří návrh, který je v souladu s platnými předpisy a zákony. Ještě než začne samotná výstavba, je nutné připravit potřebný materiál. U montovaných hal jde především o ocelové profily – klíčové součásti, bez níž se zkrátka neobejdete. Proto uděláte dobře, když k realizaci vaší haly zvolíte společnost PROMO HALY. Od nich totiž dostanete všechno z první ruky. Včetně návrhů a ocelových profilů, které vznikají pod rukama zkušených odborníků v Kroměříži.

Proces stavby

Výstavba montované haly závisí především na vybraném typu konstrukce. K dispozici jsou tři základní typy

  • rámová konstrukce,

  • příhradová konstrukce,

  • oblouková konstrukce.

Každá z nich má svoje pro a proti, a to nejen co se týče náročnosti realizace. Nicméně obecně jde říct, že stavba montované haly probíhá bez ohledu na výběr konstrukce velice rychle. Tedy alespoň v porovnání s klasickou zděnou halou, jejíž výstavba zabere i dlouhé měsíce. Pokud se rozhodnete pro montovanou halu, může stát už během několika týdnů. Takto rychle ji jde postavit především díky dobře řešeným ocelovým profilům, které v podstatě stačí složit jako stavebnici. Následně je potřeba dokončit opláštění a doladit posledních pár detailů. A tím celý proces výstavby končí.

Máte zájem?

Chcete rozrůst svůj podnik, anebo už rostete a potřebujete víc místa? V tom případě jsou montované haly od společnosti PROMO HALY ideální volbou. Když potřebujete nové administrativní prostory, výrobní halu, případně více místa pro váš servis a prodejnu, stačí se spojit a domluvit se na detailech. Po zajištění veškeré dokumentace může i vaše nová hala stát už během několika týdnů.