Vlastníte nemovitosti? Zajistěte si jejich správu od profesionálů

Vlastnit nemovitost je nejen radost, ale také starost. Ať už disponujete bytem, domem či třeba komerčními prostory, jejich správa není jednoduchou záležitostí. Proč vše zařizovat svépomocí, když se můžete obrátit na zkušenou firmu, která vám zajistí správu nemovitostí. Odpadne vám mnoho starostí a budete mít jistotu, že se o váš majetek starají ti nejpovolanější z oboru. Obraťte se na společnost HC REALITY, která působí v oboru již přes 30 let a zajistí vám správu nemovitostí kdekoliv po ČR.

Zajistěte si komplexní správu majetku

Správa nemovitostí by měla být prováděna pouze zodpovědnou a spolehlivou společností se zkušenostmi a referencemi. HC Reality spol. s.r.o. se postará o komplexní služby, které zahrnují správu majetku, bytového a nebytového fondu bytových družstev, společenství vlastníků bytových jednotek i pro objekty ve vlastnictví soukromých a právnických osob. Váš majetek budete mít plně pod kontrolou s vědomím toho, že se o něj starají profesionálové. Správa nemovitosti není drahou službou, společnost si zakládá na profesionálních službách za adekvátní ceny. Profesionálové s vámi budou v neustálém kontaktu a vznikne mezi vámi skvělý vztah založený na důvěře a loajalitě.

Kromě samotné správy vám zajistí i další služby, pomůže vám při prodeji nemovitostí, dále nabízí finanční služby a asistenční služby. Pokud jste správce nemovitostí nikdy nevyužívali nebo vás zajímají jakékoliv dotazy, neváhejte společnost kontaktovat. Ráda vám obstará služby tak, aby vám spolupráce plně vyhovovala. Kontakt i více informací naleznete přímo na webových stránkách společnosti hcreality.cz.

Nabízí se vám zde také eshop, ve kterém si můžete zajistit širokou škálu služeb, které ocení nejen majitelé nemovitostí, ale každý, kdo občas potřebuje pomocnou ruku. Nabízí se vám možnost využít úklidové služby, montáž TV a elektroniky, facility management, instalaci a montáž nábytku, služby hodinového manžela, instalatérské služby, elektroinstalace, malování i stěhování. K dispozici tedy můžete mít správu nemovitosti i všechny služby, jaké pro nemovitost jen můžete potřebovat. Navštivte web společnosti třeba ještě dnes a získejte spolehlivého partnera, který vám ušetří čas i starosti.