Využijte dotaci a vybudujte si zelenou střechu

EKROST s.r.o. je specialista na prodej a realizaci zelených střech. Společnost má více, než 10 let zkušeností v oboru, pracuje zde vyškolený personál a využívá ověřené dodavatele. Kromě toho je držitelem certifikátu pro prodej a realizaci zelených střech v rámci dotačního programu Nová zelená úsporám, který šetří vaše finance. Díky tomuto programu získáte zelenou střechu a snížíte energetickou náročnost budovy. Také vám pomůže vytvořit zelenější svět.

Jaké výhody nabízí zelená střecha?

Zelená střecha svému majiteli nabízí celou řadu výhod.

Mezi velké výhody patří lepší mikroklima. Zlepšuje kvalitu vzduchu, zvyšuje jeho vlhkost, snižuje množství smogu a prachu v ovzduší.

Poskytuje více přírody pro odpočinek a relaxaci. Pomáhá vracet tolik potřebnou zeleň do města a střechám vtiskává novou tvář. Vytváří ekologickou vyrovnávací plochu a poskytuje životní prostřední pro drobné živočichy. Šetří vaše finanční prostředky, protože udržuje tepelnou stálost v domě. Pomáhá snižovat teplotní výkyvy v létě a v zimě. Během léta bude v betonových a cihlových budovách příjemněji, neboť zelená střecha funguje jako přírodní klimatizace.

Zelená střecha svépomocí

Pro vybudování zelené střechy se můžete obrátit na odborníky. Ničím neobvyklým však není zelená střecha svépomocí. Pokud se pro její realizaci rozhodnete, bude i díky dotaci zelená střecha cena přijatelnější. Materiál za příznivé ceny nabízí společnost EKROST s.r.o. Ta poskytuje maloobchodní i velkoobchodní prodej materiálu a produktů potřebných pro realizaci zelené střechy. Materiál je skladem a připravený k prodeji. Objednat si můžete materiál jak na paletách a rolích, tak i dle potřebného množství. Sklad se nachází nedaleko Havlíčkova Brodu, v obci Krátká Ves a má dobrou dopravní dostupnost.