Zajistěte si tlakové čištění kanalizace od zkušené firmy

Vzhledem k tomu že se každý den valí kanalizačním systémem velké množství nečistot, je zcela běžné, že dochází k zácpám a neprůchodnostem. Když k něčemu takovému dojde, je důležité se obrátit na odbornou firmu, která dokáže takový problém vyřešit. Na místě by mělo být tlakové čištění kanalizace, které dokáže odstranit všechny nečistoty usazeniny a zablokování. Specialistou na tlakové čistění kanalizací je firma na Tlakar.cz, která vám zajistí nejen čištění, ale i revize kanalizací.

Tlakové čištění kanalizace

Firma ho dělá za pomoci objemné nádrže s čistou vodou, která eje připevněna na kombinovaný vůz, aby bylo možné přijet až na potřebné místo realizace. O dostatečný tlak pro čištění se stará vysokotlaké vodní čerpadlo, které do potrubí v pustí vodu pod dostatečným tlakem dosahujícím několika stovek atmosfér. Voda se vpustí za pomoci tlakové hadice dlouhé několik desítek metrů. Disponuje výměnnou tryskou s různým počtem otvorů, což umožní čistit potrubí z různých úhlů. Tlakové čištění kanalizací provádí firma všude, zejména ale v Praze a Středočeském kraji.

Revize kanalizace

Zajímá vás revize kanalizace? Její důležitou součástí je monitoring kanalizace kamerou, který vám firma rovněž zajistí. Proč se vlastně monitoring dělá, Díky nemu lze snadno a rychle objevit problémy a předejít případným poruchám. K tomuto účelu se používá malá kamera, která je propojená s ovládacím zařízením. tato kamera se dostane vdude, i do těch nejmenších záhybů kanalizačního systému. Snadno odhalí ucpání, cizí předměty. praskliny i chyby v konstrukci kanalizace. jde rovněž o skvělou prevenci, která umožní problémy vyřešit často už v samotném počátku.

Pokud máte zájem o monitoring nebo čištění kanalizace, neváhejte firmu na Tlakar.cz kontaktovat a zajistit si její profesionální služby.