Jaro, skutečně ten správný čas na venkovní zahradní sauny?

Nastává čas, kdy mnozí z nás pociťují následky dlouhého zimního období v podobě jarní únavy, oslabené imunity a celkového vyčerpání organizmu. Hektické tempo dnešní doby nám nedává mnoho prostoru k tomu, abychom dopřáli tělu tolik potřebnou regeneraci.

Fyzické i psychické zdraví je úzce propojeno a jeho dobrá kondice nám umožňuje podávat kvalitní pracovní výkon a lépe odolávat stresovým faktorům. Zahradní sauna nám v tomto ohledu může významným způsobem pomoci.

Ideální období pro návrh, plánování a realizaci.

Benefity venkovní sauny lze využívat v každém ročním období. Pokud jste se rozhodli dopřát sobě nebo celé rodině relax právě ve venkovní sauně, jaro bývá ten pravý čas pro první krok.

Obecně lze dohledat mnoho informací o tom, že zimní měsíce jsou pro realizaci venkovních saun nevhodné.

Se Saunujeme.cz to však neplatí. Cílem je pro nás maximální flexibilita vůči zákazníkovi, proto jsme vše přizpůsobili tomu, abychom mohli začít s plánováním a následnou realizací venkovní sauny kdykoliv a neomezovat zákazníka čekáním na vhodnější roční období.

Kvalita a vlastnosti použitých materiálů jsou pro nás stěžejní. Na celý proces výroby jsou kladeny vysoké nároky. Od prvotního zpracování a následné výroby v naší dílně v Kutné Hoře, až po instalaci venkovní zahradní sauny na Vaši zahradu.

Z tohoto důvodu jsme rozšířili naše výrobní prostory, vše vybavili a rozplánovali tak, abychom nebyli ničím limitováni, zkrátka abychom mohli zákazníkovi nabídnout plný servis v průběhu celého roku včetně instalace zahradní sauny v zimních měsících.

Návrh sauny je připravený?

Pokud jste se tedy rozhodli dopřávat si ozdravné saunové procedury v soukromí Vaší zahrady, terasy, či balkonu a návrh je hotový, naši truhláři okamžitě začínají pracovat na výrobě Vaší nové venkovní zahradní sauny!

Výroba našich saun trvá jeden až tři měsíce v závislosti na daném návrhu a přání zákazníka.

Nyní již nezbývá nic jiného, než těšit se na finální instalaci sauny na Vaší zahradu.

Přijďte si prohlédnout naše vzorové sauny pro reálnější představu. V našem showroomu v Kolíně a Českých Budějovicích se o Vás postará náš tým, který Vám zodpoví veškeré otázky a provede Vás světem saunování. Samozřejmostí je osobní konzultace a poradenství, protože Vaše sauna musí být dokonalá!