Slyšeli jste už o plastových střešních krytinách?

Potřebuje váš dům novou střechu? Pokud ano, pravděpodobně uvažujete o pořízení vhodné krytiny. Je vhodné nevybírat zbrkle, protože jde o investici do něčeho, co bude chránit dům i více než desítky let. Také nejde o malou investici a snad každý chce své peníze vynaložit za takovou střechu, která je pro daný objekt nejvhodnější. Pravděpodobně znáte nejpoužívanější druhy střešních krytin, ale slyšeli jste také o plastových krytinách?

Plastové krytiny, které jsou českým patentem

Plastové krytiny v tuzemsku dodává firma Drdlík, která je nabízí na webu Sindel-stresni.cz. Jedná se o český patent a za více než 20 let, co se vyrábí, pokryly nespočet objektů po celé ČR. Plastové krytiny jsou nabízeny ve třech podobách a sice jako šindel DDS II, Moderna a Green. Tato krytina je od nerozeznání od originálních materiálů. Samotný plast je jako materiál velmi všestranný a přináší širokou škálu výhod. Tato krytina je mimořádně lehká a nestane se pro střešní konstrukci velkou zátěží. Skvěle odolává mechům, lišejníkům, ale i zásaditým látkám. Odolává také slunci a všem rozmarům počasí, od krupobití až po prudké změny teplot či velký mráz.

Vyznačuje se také velkou pevností a je odolná proti prošlápnutí. Nevyžaduje žádnou údržbu a navíc tlumí hluk, což zajisté ocení každý, kdo žije v hlučné ulici. Výrobce vám na ní dá záruku celých 30 let a můžete počítat se životností více než 50-70 let. Můžete ji montovat i na bednění nebo šikmé čelo. Její instalace je velmi snadná. Co se týče této krytiny, získáte základní šablonu, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání a veškeré potřebné příslušenství pro snadnou montáž. Plastové krytiny můžete instalovat na širokou škálu objektů, od chat a chalup až po stodoly, kůlny a nejrůznější zahradní objekty. Zajímá vás více informací a chtěli byste si prohlédnout realizované pokládky této krytiny? Navštivte web Sindel-stresni.cz.