Využívejte obnovitelné zdroje a vyrábějte vlastní energii ze slunce

V dnešní době není využívání sluneční energie zase tak složité. Pokud si necháte nainstalovat jednoduché zařízení, získáte velké množství výhod a budete mít minimum starostí. Na koho se obrátit? Celý proces pořízení solárního systému od myšlenky až po instalaci fotovoltaické elektrárny zajistí ALBA Energy. Kromě toho dodá i podklady, které budete potřebovat pro získání dotací.

Výhody

Výhody instalace solárních panelů praha se promítají hned do několika oblastí:

  • Získáte nenahraditelný obnovitelná zdroj.

  • Budete platit nižší účet za elektrickou energii. Náklady se sníží až o 50%.

  • Energetická nezávislost nabízí až 200 dnů v roce

  • Máte možnost prodávat energii do sítě.

  • Pomůžete snížit produkci CO2.

  • Není potřeba fotovoltaika svépomocí, vše zařídí firma.

Celý systém je celkem jednoduchý. Na solární panel dopadají sluneční paprsky. Tady dochází k jejich přeměně na stejnosměrný proud, který je vedený do střídače, ze kterého se nabíjí baterie nebo dochází k jeho přeměně na střídavý. Následně proud putuje do rozvodné skříně a pak do distribuční sítě nebo do spotřebičů.

Jak probíhá realizace?

Nejprve je potřeba zaslat poptávku. Pak následuje konzultace zaměřená na technické detaily domu, kde bude instalace probíhat, i solárních systémů. Následuje podpis smlouvy obsahující provedení instalačních služeb. Na místo instalace zavítají certifikovaní profesionálové, kteří připraví návrh efektivního řešení přímo na míru. Pak dojde k instalaci elektrárny i s komponenty. Ta trvá 1-2 dny. Součástí jsou i následný monitoring 24/7 a servisní služby.

Vybrat si můžete různé solární systémy dle potřeb – ekonomický, optimum nebo maximum. Podrobnosti k jednotlivým druhům naleznete na webu albaenergy.cz.